Referanslarımız

Anasayfa Referanslarımız
Paylaşım
Firmamız Tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. Eklediğimiz referanslar sadece yaptığımız camilerin bir kısmını oluşturmaktadır. Sizlerde kaliteli ürün ve sorunsuz bir ısıtma hizmeti istiyorsanız Bizi   0 505 305 60 68   nolu telefondan arayabilir fiyat ve bilgi alabilirsiniz.
Tarsus sebze Hali CamiMersin Tarsus sebze hali cami  Isıtma Sistemi Yapıldı. 12 röleli pano kullanıldı. Ayrıca Yalıtım malzemesi 1 kg'lık keçe ile yalıtımı yapıldı. camimiz karbon film ısıtma ile ısınıyor.
Tarsus Sebil Cami ÇamlıyaylaMersin Tarsus Sebil Cami Çamlıyayla Isıtma Sistemi Yapıldı. 12 röleli pano kullanıldı. camimiz karbon film ısıtma ile ısınıyor.
Tarsus Aydoğanlar CamiMersin Tarsus Tarsus Aydoğanlar Cami Isıtma Sistemi Yapıldı.Yalıtım malzemesi 1 kg'lık keçe ile yalıtımı yapıldı. camimiz karbon film ısıtma ile ısınıyor.
Mersin Tarsus Merkez Barbaros CamiMersin Tarsus Merkez Barbaros Cami Isıtma Sistemi Yapıldı. Yalıtım malzemesi 1 kg'lık keçe ile yalıtımı yapıldı. camimiz karbon film ısıtma ile ısınıyor.
Bingöl Merkez Köprübaşı CamiiBingöl Merkez Köprübaşı Camii Isıtma Sistemi Yapıldı. 12 röleli pano kullanıldı. Ayrıca Yalıtım malzemesi 1 kg'lık keçe ile yalıtımı yapıldı. Muş Erzurum yol kavşağına yakın olan camimiz karbon film ısıtma ile ısınıyor.
Malatya Arguvan Parçikan Mah. CamiMalatya Arguvan Parçikan Mah. Cami Isıtma Sistemi Yapıldı. 1 kademeli pano kullanıldı. Ayrıca Yalıtım malzemesi 1 kg'lık keçe ile yalıtımı yapıldı.
%d blogcu bunu beğendi: